Tüm marka ve modellerde teknik destek verilmektedir.

 

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

güvenlik sistemleri gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar sonucunda hayatımızda büyük bir önem sahibi olmuştur.gerek hırsızlık olayları için gerek işyerlerinde personel kontrolü için hayatımızda ihtiyaç duyacağımız en önemli unsurlardan biridir.güvenlik sistemlerinin iki temel unsurlarından biri alarm sistemleri diğeri ise kamera sistemleridir.daha birçok güvenlik çözümleri olduğu gibi ilk akla gelen bu iki sistemdir.alarm sistemi olumsuz bir durum esnasında (hırsızlık,yangın,su baskını vb) gerekli mercilere haber vererek durumun çözümü için yetkilileri bilgilendirir.kamera sistemi ise günlük yaşantımızı kayıt altına alarak yaşantımızı kolaylaştırık aslında güvenlik amacı ile kullanıldıkları gibi birbirini tamamlayan sistemler diyebiliriz.örneğin hırsızlık gibi durumlarda alarm sistemi devreye girer ve durumu değerlendirmek için kamera kayıtlarına ihtiyaç duyulur kısacası günümüz dünyasında olmassa olmaz diyebileceğimiz sistemlerdir.tesla güvenlik sistemleri olarak güvenlik sistemleri hakkında uzun yılların vermiş olduğu deneyimimizle siz değerli müşterilerimize kamera sistemleri ,alarm sistemleri,personel takip sistemleri,araç kamerası vb ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.satış kurulum ve kurulum sonrası destek hizmetlerimizle en uygun fiyatlarla en seçkin ürünler sizlerin sorunlarına çözüm olucaktır. güvenli ve mutlu bir hayat yaşamanız dileğiyle.

AHD kamera yapısının stabil çalışmasına katkı olarak diğer bir avantajı ise, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden kullanılabilmesidir. Bunun için tek gereken mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi sistemi AHD'ye çevirmeye yeterlidir. Böylece elinizde olan güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle ve kolayca gerçekleştirilmektedir.

AHD yapısı, 500 metre mesafeden herhangi bir gecikme ve kayıp olmadan normal koaksiyel kablo üzerinden 720p ve 1080p kalitesinde HD video, ses ve kontrol sinyali iletimini gerçekleştirir. 2015’in ilk yarısında HD çözünürlük desteğinden 1080p çözünürlük desteğinin eklenmesi ile Full HD kalitesinde görüntü teknolojisi başlamıştır.

Geleceği orta vadede çok parlak görünen AHD Kamera ve AHD-DVR kayıt cihazları kendinden önceki analog CCTV çözümlerini yok olmanın eşiğine getirmiş durumda. AHD sistemli ürünler Türkiye pazarında ise yeni yeni görülmeye başlamıştır. AHD ürünleri geleneksel ürünlere yakın fiyatlara satılmaya başlamıştır.