KURUMSAL
HAKKIMIZDA

TESLA GÜVENLİK VE KAMERA SİSTEMLERİ  sektördeki eksiklikleri gözlemleyerek, daha güvenli ortamlar sağlamak ve elektronik güvenlik alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, kurulduğu günden bugüne daha iyisini başarabilmek için sektörün gerektirdiği ciddiyet ve titizlikle çalışmalarına devam ederek projelerinde risk analizine önem verip risk oranını minimum seviyede tutarak aldığı görevleri başarı ile sonuçlandırmıştır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Güvenli ticaret, hızlı teslimat ile gösterdiğimiz kalite odaklı hizmet anlayışının sürekliliğini muhafaza etmek için, ürün tedarik ve temini aşamasında çalışanlarımızın maksimum özeni göstermesi için müşteri geri bildirimlerini önemsiyor ve kendimizi bu yolda sürekli yeniliyoruz.

"Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"ni sürdürülebilir kılmak için fiyatlarımızda ve ürünlerimizde "kalite" ön koşulumuzdur.


VİZYONUMUZ

Geleceğin teknoloji üzerine kurulu hayatına yüzünü dönen, daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan, bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan, beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmak.


MİSYONUMUZ

- Ekip olma ruhunun çalışma gücüne vereceği etkinin bilincinde, profesyonel insan kaynaklarının firma bünyemizde çalışmasına olanak sağlamak.
- Karşılıklı güvene dayalı bir online ticaret ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretmek.
- Sunulan fiyat ve satışa sunulan tüm ürünlerde kalite bilincinin en üst seviyeye taşınmasını sağlamak.
- Koşulsuz müşteri memnuniyetini her daim yüksek tutacak sunumları gerçekleştirmek.

GÜNCEL FIRSATLARIMIZDAN HABERDAR OLMAK İÇİN KAYIT OLUN!

Tesla Kamera ve Güvenlik Sistemleri © 2023 - Copyright.OpcO System | E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?